Список форумов aviv7.com

Форум  в Израиле на русском языке         aviv7.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
ПОМОГАЛКА ДЛЯ ИГРЫ В ГОРОДА                    ПОМОГАЛКА ДЛЯ СМАЙЛОВ
MINHELET
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Dan

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 10:16 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

היום היה ממש מפחיד לעבור בשכונה,במיוחד באזור הסופר שתי ניידות משטרה וקבוצה של 6-8 מאבטחים רגליים של יחידת אביב ממש לא הוסיפו לתחושת הביטחון ,השכונה הייתה פשוט מוצפת בסוחרי סמים וסתם פרחחים משכונת הרכבת הן רגליים,הן על אופניים ורכבים כאשר הייתה תחושה שמשהו רציני קרה
האם למישהו ידוע מה קרה?

מתי יגיעו המחסומים המובטחים ומצלמות האבטחה לפחות בפארקים ציבוריים,אחרי 20:00 כבר מפחיד לצאת לרחוב,המצב הולך ומתדרדר מיום ליום ואם לא נעלה את זה על סדר היום של הממשלה,מחר כבר יהיה מאוחר נמצא את עצמנו בחמסטן במרכז הארץ!!!!!!!!!!

Последний раз редактировалось: Dan (Пт Окт 02, 2009 10:18 pm), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 10:16 pm    Заголовок сообщения: tguva Ответить с цитатой

תגובה בנושא הביטחון:
ראשית לא ברור לי על איזו התרפסות מדובר,כנראה שפספסתי משהו,בכל מקרה תמיד יהיה זה שעושה או לפחות מנסה ואחר שיש לו הערות ועצות לתת מהצד....
רק לידיעתך בעקבות המכתב ופניות נוספות שלי בנדון לאורך זמן,חריפות וממש לא מתרפסות ,דווח לי על מספר מהלכים שהמשרד לביטחון פנים מתכוון לבצע ,עליהם אדווח בהמשך.כרגע אני מנוע מלפרט. את/ה מוזמן/ת ליצור קשר איתי.תמיד יש מה לעשות..
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 10:20 pm    Заголовок сообщения: ledan Ответить с цитатой

לדן:

התיאור שלך מצטרף לתחושה כוללת של רבים מתושבי השכונה,אותה העברתי בשם המנהלת לשר לביטחון פנים.אני מקווה שהשינוי שהובטח לי יתן מענה בכל תחומי הביטחון האישי בשכונה .מבחינתי זה בעדיפות עליונה ויש להתייחס לכך כמשימה לאומית.לא נשקוט עד שנרגיש כמו כל אזרח יהודי במדינת ישראל ולא יהודי במדינת אוייב.
Dan

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 10:34 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

בחודש האחרון יצא לי לראות 2 עסקאות סמים בתוך השכונה בצורה גלוייה
1.ליד תוספת בנייה של תיכון מקסים לוי
2.ליד תחנת רכבת היום
בשני המקרים היו מעורבים בני נוער מהשכונה

זה רמת תחושת ביטחון של הסוחרים שלעולם לא היה כמוה לפני זה אפילו בגני-אביב

או שזה פרובוקציה או שזה מדיניות מכוונת שתפסה תאוצה בזמן אחרון על מנת לגרום ליותר תושבים לעזוב את השכונה ולדרדר אותה למצב של רמת-אשכול

כמה סמלי ש"התעורערות" מהסוג הזה קורת דווקא היום ביום שכל המדינה צפתה בקלטת קשה מאוד של החייל החטוף גלעד שליט

הייתכן ששכנינו תרגמו את זה כחולשה כלל מדינית ושצריך לתת רק דחיפה קלה ונתעופף מכאן כעלה הנידף ברוח?
Илья

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 10:46 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

אימי גרה בגני אביב מאז 1996 לכן זכורות לי היטב ההבטחות למיניהן ומה יצא מכך. אני באופן אישי מזמן איבדתי כל אמון במערכות השלטון בנוגע לגני אביב.

אספר סיפור אישי. כאשר בנו לנו את המגרש הערעור מתחת לחלונות אירגנתי יחד עם דיירת אחת את דיירי הביניינים ויצאנו למספר מהלכים עלימים יחסית. תלינו שלטים מחלונות והשבתנו את פעילות בית הספר. מהר מאוד הגיע ראש העיר והפמלייה. את סלי הכדולסל הוסרו מייד ומאוחר מכן נבנה גם מגרש חלופי מאחורי בית הספר. השיטה פעלה היטב. מאוחר יותר הדיירים סירבו להמשיך בפעילות בגלל ההפחדות וההבטחות, אימי גם ביקשה ממני לחדול, ולכן המלכה לא הושלמה והמגרש הגדול נשאר עם כל מה שכרוך בכך. הדיירת האמיצה המשיכה לבד בפעולות העלימות עד שנתבעה ונדונה לעבודות שירות, אך בסופו של דבר זכתה בפיצויים שמנים ועפה מהמקום הערעור הזה.

לפני כי חצי שנה טלו שוב את סלי הכדורסל ושוב חזר הכידרור 24 שעות מסביב לשעון מתחת לחלונות. נסחתי מכתב לראש העיר, יצרתי קשר עם עו"ד שכבר זכה בתיקים של מגרשים מתחת לחלונות, החתמתי דיירים. לפני 4 חודשים הייתי בפגישה אצל ראש העיר. זה כמובן בירבר בלשונו שהדבר יטופל לשביעות רצונינו. ונחש מה קרה? הסלים עדיין שם.

המסקנה האישית שלי - במצבינו רק הפגנות ופעולות עלימות. כאשר בחרתי במילה "התרפסות" - עשיתי זאת לא בכוונה לפגוע אלה מתוך נסיון מר וכאב אישי. אם אי-פעם תארגן הפגנה או פעולה כזות או אחרת - אשמח לקחת בה חלק. ולגבי המכתבים, ההבטחות וכדומה - ... אין לי מה להוסיף לנאמר.
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 10:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Aviva писал(а):
jo mor

לכבוד מר זאב אוריאל

כתושב שכונת גני אביב תקופה ארוכה, חשוב לי להגיד לך תודה
.על כל מה שאתה עושה למען תושבי השכונה

כאחד שנולד בארץ,ומתוקף המקצוע שלי אני מסתובב בכל רחבי המדינה
.אני יכול להעיד ששכונת גני אביב היא אחת המוזנחות ביותר בארץ

התמורה שתושבי גני אביב מקבלים תמורת דמי הניהול היא אפסית
,לגבי הכסף שאותו אנחנו משלמים, וכשמדברים על מדינת ישראל כמדינה מושחתת
.מה שקורה בגני אביב הוא אחד הדוגמאות הטובות ביותר לכך

,לא רחוק מכאן שוכנת העיר אלעד שגם היא בעלת 5000 משפחות
והעיר נראית פי אלף יותר יפה מגני אביב, כי שם התושבים מאוחדים
.ויודעים להלחם על הזכויות שלהם

אני מאוד מקוה שלא תפחד ותמשיך לעשות טוב למען השכונה
.כולנו מחזיקים לך אצבעות כדי שתצליח
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 11:19 pm    Заголовок сообщения: tguva Ответить с цитатой

אני מבין שאתה כותב מתוך תסכול וכאב הנובעים מסיפורך האישי. לצערי תושבים רבים בשכונה "צוברים" סיפורים אישיים מרגיזים ומכאיבים.גם אני בגלל פעילותי משלם מחיר אישי וישנם אלה שעושים הכל כדי להצר ולטרפד את צעדיי.אני ממשיך בדרכי כי אני מאמין בצדקת הדרך וממשיך לשלם מחיר יקר אך לא מפסיק.
אחד הצעדים המשמעותיים לטעמי בשינוי בעיר בכלל ובשכונה בפרט הוא הפעלת חוקי עזר עירוניים.זהו מכשיר שלטוני ממדרגה ראשונה,חשוב ביותר שפועל בכל עיר מתוקנת.לדאבוני בעירנו הנושא רחוק מלפעול ואני נלחם רבות להחלת חוקי העזר שהיו נותנים מענה לאיכות החיים בשכונה.הדבר קשור גם למגרש הספורט והפעלתו בזמנים ובהתאם לחוקים מקובלים.
אכן המגרש הוקם בחטא של ראשי ערים קודמים וכיום קשה לשנות את רוע הגזירה,אלא להפעיל כמו שציינתי חוקים מתאימים עירוניים.
אני מזמין אותך להצטרף לפעילותי ולחבריי וליצור איתי קשר כי אם נתייאש, לא נשיג מאומה.כל עוד אנחנו פה מוטלת עלינו האחריות לעשות את המכסימום לשינוי.
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 11:22 pm    Заголовок сообщения: dan Ответить с цитатой

מזל שישנם אנשים כמוך (וכמוני-אם יורשה לי ...) שאכפת להם ולא מוכנים לוותר. נמשיך להתריע ולדרוש את המגיע לנו.בדיוק היום בצהריים שוחחתי על כך עם צמרת המשטרה ולשכת ראש העיר .אני מקווה שאם תצא אל הפועל התכנית המיוחלת נראה שינויים בשטח.
Илья

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 11:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

חוקי עזר עירוניים לא מכסים את כל הנושאים, כולל הפעלת מגרשי ספורט בצמוד לבינייני המגורים. הנושא מטופל ע"י התקנות למניעת מפגעים (רעש בלתי סביר), התש"ן – 1990 והתקנות למניעת מפגעים (מניעת רעש), התשנ"ג – 1992

כמו כן קיימות התקנות לתכנון והבנייה התש"ל –1970 (למשל הסעיף 17.61(ב),"הפרדת הזירה מין המושבים").

לערכתי אין לנו יותר על מה לדבר עם העירייה, אלה להתדיין בתוך כותלי בית המשפט ולכך אני נערך. אם המנהלת בדעה כי אין מה לעשות לגבי "רוע הגזירה" (אינני יודע אגב מי מארגן את התפרועיות הליליות של בני העוולה כיום - פעם זו הייתה "עמותת גני אביב") - אזי גם כאן לצערי לא נמצא עזר.

Последний раз редактировалось: Илья (Пт Окт 02, 2009 11:46 pm), всего редактировалось 1 раз
Dan

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2009 11:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

הלוואי ויש משהו שעוד יכול לשנות את המצב
כי ניידות שחולפות על פניהם של הבאים להרוס ולפגוע ממש לא מרתיעות אותם,כך נראה גם הסיורים הרגליים.

כי אם נוותר בערים מעורבות פה העסק לא ייעצר

האב נרצח מול משפחתו בחוף תל-ברוך(רמת-אביב) על ידי חבורה מעורבת כזו כמו שנוצרות
היום הרבה כמוהן בגני אביב

ותראו מה קרה לא מזמן בטיילת בת-ים ומי היו הפורעים:

http://www.nrg.co.il/online/54/ART1/946/595.html
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 12:24 am    Заголовок сообщения: tacanot Ответить с цитатой

התקנות שאתה מציין הן חלק מחוקי העזר שעל רשות להפעיל.לפעמים אתה צודק ואין ברירה אלא לבקש את סעד בית המשפט.גם אני פונה בדרך זו כשצריך.לא כולם מוכנים לצאת למאבק משפטי כי מדובר בצעד לא קטן וגם יקר.
לא כלכך הבנתי את עניין ההתפרעויות ועמותת גני אביב.אם תוכל להסביר.
Илья

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 12:38 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

אינני גר בגני אביב, אלה אימי המסכנה. אימי אישה מבוגרת וגם חולה מאוד, היא לא תמיד בקיאה בפרטים וגם מנסה לחסוך ממני את עוגמות הנפש ולכן מנסה גם להסתיר את הסבל הנורה שהיא עוברת יום יום ולילה ולילה בדירה הערעורה הזו. לכן אינני מעודכן לגבי מה ומו.

אך ידוע לי כי לפני זמן מה הייתה זו עמותת "גני אביב" (אינני יודע אם הגוף העומלל הזה עדיין קיים) שאירגנה קבוצת הכדורגל, ודאגה להדליק אור במגרש מדי לילה ולילה. אגב, אם הגוף הזה עדיין קיים, הוא ימונה בין המשיבים יחד עם העירייה , משרד החינוך ובית הספר "גני אביב" בתביעה שאנו מכינים. קלגסים אלה לא רק צעקים ומתפרעים עד שעות הבוקר המוקדמות, אלה גם מעיפים כדורים ושוברים חלונות - החומר הרלוונטי יצורף לתביעה.

כמובן שפנייה לערכאות זה מהלך יקר ולא נעים, לכן לקח לנו כ"כ הרבה שנים ע"מ להתחיל בו. אך המים הגיעו עד נפש ואנחנו לא רואים פתרון אחר.
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 1:18 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Может я и неправа. у меня нет школьников в Ганей Авиве и наверное не предвидится. Но нельзя отдавать под школы пол территории такого небольшого микрорайона как Ганей Авив, да еще и привлекать сюда учеников из Лода.
По стандартам Израиля школа не может быть выше двух этажей. Поэтому школы захватили значительную часть территории, которая пустует всю вторую половину дня и которой могли бы пользоваться все жители.
Сейчас расширяется тихон Максим Леви. Уже сегодня здесь полно молодежи из Лода. неужели Ганей Авив настолько амбициозен, что мечтает, чтобы пол страны училось здесь? думаю, нам бы хватило своих детей. Для такого небольшого микрорайона это чрезмерная нагрузка и дополнительное загрязнение территории. Мы что, так хорошо справляемся со своим мусором?

На переменах их выпускают, они шумят под окнами жителей, некоторые приезжают на авто и включают музыку на полную громкость . Их выпускают на 20 минут, но они и не думают возвращаться после перерыва на занятия, превратив близлежащие дворы и жилые дома в продолжение школьного двора, которому они почему-то эти дома и дворы предпочитают.

Уже сегодня многие жители жалуются, что учителя приезжают на занятия и занимают места на стоянках жителей , кроме того, постоянно заняты парковочные места возле близлежащих домов и невозможно разгрузить машину , если приезжаешь с покупками из супера. Приходится рисковать, останавливаться на белокрасном или тащить пакеты с тяжестями черт знает откуда.

По плану после завершения застройки центра Ганей Авива школьными административными зданиями, у жителей вообще не будет возможности пересечь напрямую центральную часть, только идти в обход... Все будет закрыто наглухо.

В Ганей Авиве действительно становится жить все тяжелее и тяжелее

Сегодня была в Рамат Гане. Полюбовалась ухоженности скверов и площадок. Все продумано. И для взрослых и для детей и для любителей животных. У нас же, полное безразличие к человеку. Мы словно обитаем в третьем мире.

Завтра попробую как-то худо-бедно перевести на иврит
Lev

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 9:52 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

המדינה כולה עצרה את נשמתה ועוקבת אחרי גורלו של גלעד שליט...
אין ויכוח-הסיפור שלו נוגע ללב.

אך גורלם של 20.000 איש של השכונה "גני-אביב" לא מזיז לאף אחד...

Последний раз редактировалось: Lev (Сб Окт 03, 2009 2:22 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Илья

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 9:58 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

כבר השמעתי את הדברים ברוסית וזכיתי בבוז, אבל בכל זאת אחזור עליהם גם בעברית. כאשר לפני שנים רבות בנו לנו את מגרש ובכינו על כך, לא מצאנו הבנה אצל תושבי גני אביב. התגובות לכל הפחות היו "אכלתם אותה" ו"צריך לשחק איפשהו". אז למה ששאר המדינה והרשויות יתייחסו אחרת לבעיותיה של השכונה הזו? כל זה מגיע לנו בגלל חוסר הסולידריות והתרבות הנמוכה.
Lev

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 10:09 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Илья писал(а):
כבר השמעתי את הדברים ברוסית וזכיתי בבוז, אבל בכל זאת אחזור עליהם גם בעברית. כאשר לפני שנים רבות בנו לנו את מגרש ובכינו על כך, לא מצאנו הבנה אצל תושבי גני אביב. התגובות לכל הפחות היו "אכלתם אותה" ו"צריך לשחק איפשהו". אז למה ששאר המדינה והרשויות יתייחסו אחרת לבעיותיה של השכונה הזו? כל זה מגיע לנו בגלל חוסר הסולידריות והתרבות הנמוכה.

לא.
אני חושב שמגיע לנו בגלל הנאיביות שלנו ...
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 10:17 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мы можем попробовать продумать и раскрутить кампанию под провокативным лозунгом, предложенным Прапорщиком:
ОТРИЦАТЕЛЬНУЮ АРНОНУ ГАНЕЙ АВИВУ!

А как иначе обратить на себя внимание???
Илья

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 11:47 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

אינני בקיא בפרטים אבל נדמה לי כי המאבק צריך להיות למען הפיזור של עיריית לוד או ההתנקות ממנה - כי הרי זה האוייב העיקרי שלנו שאחראי לרוב צרותינו: ההזנחה, הניהול הכושל, הניצול הציני וכדומה וכדומה. הייתי שמח אילו היה מתבצע האיחוד רמלוד, כי הרי גרוע מעיריית לוד לא יכול להיות וכל מצב אחר רק יטיב.

למען כך הייתי ברצון יוצא להפגין
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 1:01 pm    Заголовок сообщения: tguvot Ответить с цитатой

אגיב לשניכם:
כשהקמתי את הרשימה העצמאית של גני-אביב בבחירות בשנת 2002 עשיתי זאת משום שהבנתי את הכוח שלנו כישות נפרדת מהעיר,אך השייכת לה מוניציפאלית. עד אז ראיתי איך משתמשים בנו,ראיתי התרפסות של תושבי השכונה והתבטלותם בפני הפוליטיקאים,הן המקומיים והן "אורחים מבחוץ". ניסיתי לרכז את הכוחות מתוך השכונה.התחלנו דרך ויצרנו תקדים-לא עוד ניתן להתעלם מכוחנו או "למכור לנו לוקשים". לצערי עדיין אז ,גם היום, היו אנשים,תושבי השכונה שבמקום לאחד כוחות לטובת הציבור וצרכיו,העדיפו לפעול מתוך אינטרסים אישיים צרים ומבחינתי "מכרו" את טובת הכלל למען טובתם האישית.העיקר להתחכח ולהיות כביכול למעלה.עד היום אנחנו משלמים מחיר.
אני מצפה שתושבי גני-אביב יפנימו שיש להם כוח אדיר להניע מהלכים לשינוי אמיתי,בין אם כחלק מהעיר ,בין אם בנפרד ממנה.
במקום לפעול בחשדנות זה כלפי זה (" מה הוא זומם?...מה הוא מתכנן?") אני קורא לאחד את הכוחות למען מטרה אחת- העלאת איכות החיים ורמת החיים,הגברת הביטחון שלנו ושל ילדינו ולחיות כפי שמגיע לנו כאזרחים שווים במדינת ישראל.
לגבי האיחוד עם רמלה-הנושא עולה מידי פעם ונבחן מחדש עם עלייתו של שר פנים כזה או אחר. לי אישית אין התנגדות אולם נראה כי הסיכויים לכך קלושים ואל לנו לתלות את עתידנו במהלך זה או אחר שמתגלגל בתאוריה חדשות לבקרים.
בעניין התנתקות מהעיר-גם על כך דיברתי לא פעם אך גני-אביב נבנתה לשם חיזוק העיר ויצירת רוב יהודי לעיר ומשרד הפנים שולל רעיון זה לחלוטין. לכן ניסיתי להוביל להקמת רובע עצמאי אוטונומי ומתוקצב. נכון להיום הצלחנו להקים מנהלת כשלב ראשוני שנלחמת למען הציבור בשכונה והחיים בה.כולי תקווה שזהו חלק מתהליך להפיכתנו עצמאים ,חזקים ובטוחים יותר.
חג שמח
Илья

СообщениеДобавлено: Сб Окт 03, 2009 1:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ככול הנראה אין לנו חלופה אחרת זולת המנהלת. ולמרות העמדה של "רועה הגזירה שאין מה לעשות אימה" בנוגע למגרש אשמח לתרום את מה שביכולתי - ואולי בעתיד - מי יודע - לשנות גם את העמדה הנ"ל. נשאלת השאלה במה אוכל להיות מועיל בתור אזרח רגיל מין השורה.

יש לי קשרים עם מספר עורכי דין ובאפשרותי להסיג חומר משפטי - מהר ובחינם. אם יש עוד דברים בהם אוכל לעזור - אשמח לעשות כן

האי-מייל שלי: sitra_ahra@hotmail.com
Илья

СообщениеДобавлено: Вс Окт 04, 2009 5:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

תרגמתי את המכתב שניסחה אביבה. אבקש מדוברי עברית לעבור עליו ולתקן במידת הצורך

לכבוד שר התחבורה
ישראל קץ
לשכת השר - ירושלים

הנדון: הטיסות מעל השכונה "גני אביב"

בחודשים אחרונים אנו, תושבי השכונה הגדולה "גני אביב" שבעיר לוד סובלים ברעש בלתי-נסבל של המטוסים. הטיסות מתחילות ב-5 לפנות בוקר בתדירות של 2-2.5 דקות בגובה נמוך מאוד ובכך מפרות את זכותנו לשינה ללא שום הנחות לכך שלאחר מכן מצפה לנו יום עבודה. אפילו בשבת לא זוכים אנו למנוחה, מפני שהטיסות מתחילות החל מ-6 לפנות בוקר.

בשכונתנו גרים כי-25000 תושבים וכי-80% מהם הינם דוברי רוסית והם אינם שולטים בעברית דיו על מנת להגן על זכויותיהם מול הביורוקרטיה הדורסנית ומול חוסר האכפתיות של פקידים וחברי הממשלה אשר נתנו יד לטיסות הנ"ל.

בארבע בניינים גבוהים שוכנים מקבצי דיור בהם מתגוררים קשישים דוברי רוסית אשר אינם מסוגלים להגן על עצמם, לשלוח פקס או אפילו להתקשר ולהתלונן בשפה העברית לפקידי המשרד לאיכות הסביבה.

כאשר השכונה אוכלסה בשנת 1994 בעיה זו לא הייתה קיימת. איש לא הזהיר אותנו מפני השינויים השליליים אשר אמורים להתרחש. הבעיה נפלה עלינו כי רעם ביום בהיר כאשר התקבלה ובוצעה ההחלטה להרחיב את שדה התעופה בשנת 2000.

נכון להיום רוב האוכלוסייה שרויה בפאניקה. לאן לברוח? המצב הינו מעבר לגבולות ההישרדות. אפילו לאלה שסיימו את תשלומי המשכנתא אין פתרון, וזאת בגלל שמחירי הנדל"ן כאן פי-3-4 נמוכים מאלה שבשאר ישובי גוש דן, כי הרי לוד לכשעצמה הינה עיר בעייתית. אין צורך להרחיב במילים לגבי ההשפעה של הטיסות בגובה נמוך על מחירי הנדל"ן כאן.

לרעש ישנה השפעה שלילית ביותר על כושר העבודה ועל הבריאות. מניעת השינה לטווח ארוך הינו עינוי האסור ע"פ האמנות הבינלאומיות אשר זכור לרעה ממחנות הריכוז ומרתפי הגסטאפו.

ידוע לנו כי החל מחודש אפריל המצב רק ילך וידרדר בעקבות ביצוע העבודות בשדה התעופה למשך כשלוש שנים וצורך כך עברה במסגרת חוק ההסדרים התקנה המאפשרת נחיתות בשעות הלילה.

אנו מבקשים להתאים את הטיסות לתקנים הבינלאומיים לא רק מבחינת בטחון הטיסות אלה גם מתוך התחשבות בתושבים אשר מעל ראשם הטיסות הנ"ל מתבצעות יום יום ולילה לילה. אנו מוחים על עצם היותנו הקורבנות הנדחים של שדי התעופה ושגיאותיו התכנוניות.
Dan

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 9:58 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

זאב שלום,
האם זה נכון שעירייה ביחד עם מנהלת גני אביב מקדמת פרוייקט של תיכון לדו-קיום
ז"א תיכון מקסים לוי המורחב יועבר לרשת אורט הפרטית וילמדו בו כמו באורט לוד
תלמידים "מובחרים" מלוד/גני-אביב ושכונת הרכבת מה ש"יזניק" את השכונה לכיוון בירת הסמים של האזור ואפילו המדינה?

אני מקווה שאם אכן מישהו שוקל אפשרויות הזויות כאלה הוא מבין שזה יהיה מהלך שהוא בגדר ה"מסמר האחרון" בארון הקבורה של השכונה,אבל לא רק ,אלא גם בארון קבורה של הקריירה של אותם פוליטיקאים שמנסים להרגיע את השטח מצד אחד ומכינים הפתעות שכאלה לתושבי השכונה
מהלך כזה לא ייסלח ולא יישכח !!!
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 10:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ВОТ ЭТО ДА!
Я недаром так была всегда против непонятного и ненужного для нас расширения тихона в нашем Ганей Авиве . Для кого мы отдаем наши участки , для кого платим арнону? Это вообще безумие, если это правда...

Разве ганей авивские дети будут учиться в таком тихоне???
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:03 pm    Заголовок сообщения: ledan Ответить с цитатой

תשובה לדן:
ראשית המנהלת אינה שותפה למהלך שאליו אתה מתייחס.אך חשוב לי לתקן אותך לגבי פרטי המהלך עצמו.
בי"ס מקסים לוי אמור להכנס למסגרת שחציה עיונית וחצייה מקצועית תחת רשת אורט שכיום נחשבת למובילה.
אין ספק שביה"ס אינו יכול להמשיך במתכונת הקיימת כשהתלמידים הטובים נושרים בזה אחר זה ולכן חייב לבוא שינוי. אני סבור שאם יפיקו לקחים מהעבר ויקפידו על קבלת תלמידים העומדים בכל התנאים כלומר-ציונים טובים והתנהגות טובה, הרי שלא צריכה להתעורר כל בעייה.אין ספק שאם ביה"ס ימשיך לקלוט כל דיכפין ללא אבחנה,אפשר לסגור אותו ולפזר את כולם.גם בני לומד בביה"ס הזה ואני כאב עושה הכל למען הצלחתו של המוסד ומקווה שלא אאלץ להוציאו ממנו.
חשוב להדגיש כי כשמדובר על מסלול מקצועי מדובר על מסלול ברמה גבוהה ביותר שלא תאפשר לכל פרחח להתקבל-קריטריוני הקבלה אמורים להיות גבוהים ביותר.
עליך להבין כי בכל התיכוניים העירוניים בארץ רשאים להתקבל מכל המגזרים,בהתאם לתנאי הקבלה כמובן.גם בעל"ה למדעים שנחשב לאחד הטובים והמובילים בארץ לומדים תלמידים מהמגזר הערבי,תלמידים ראויים וטובים.גם במקסים לוי לומדים כיום תלמידים ערבים. תלמידים עם בעיות התנהגות קשות ישנם מכל המגזרים וראוי לטפל בהם ביד קשה!
המנהלת יכולה להתערב כשמתעוררות בעיות עם תלמידים כמו התנהגויות שאינן ראויות-לדרוש טיפול הולם עד להרחקה מביה"ס ללא קשר למגזר כזה או אחר.
Илья

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

בתי ספר תמיד מורידים את הערך הנדל"ני של הסביבה הקרובה, לכן אין זה פלא שהתושבים נוטים להתנגד להקמתם בקרבתם. מאחר ותושבי גני אביב הינם אזרחי ישראל רק למראית עין ללא זכויות אמתיות ומפני שהפוליטיקאים בכל הרמות מחליטים בשבילם, אין זה פלא שהשכונה הפכה לפח זבל ולניקוי כביסה מלוכלכלת של כל הסביבה. כך שאין זה פלא שכל הפעילות הבית ספרית תעבורנה לכאן. הפתרון הוא אחד ויחידי - להתאחד ולהתחיל להאבק בעירייה. גם פניות לערכאות וגם הפגנות בעוצמה כזו שתכנס לחדשות. אגב, תוכניות כאלה ואחרות מתפרסמות במדיה כגון הרשומות וקיימת לתושבים הזכות להתנגד תוך פרק זמן מוקצב. הגיע הזמן שנתחיל ללמוד ולהתאחד.
Dan

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:13 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Они и так там почти не учатса,мы есть не будем ,но оплатим детям подвозку Ёоана Жаботинский или Шевах или любую другую человеческую опцию ,такого о нашем тихоне наслышались Sad
Не надо долго обьяснять единственый сильный клас "китат мофет" там закрыли, все остальное тихий ужас.

вместо того чтобы подтянуть тихон и сделать его не менее элитным чем Але Мадаим и чтобы слабые ученики ездили в уже существующий Орт Лод ,наш тихон "опускают" до уровня Орта и завозят сюда слабых учеников из Лода.

Кроме того в начальных школах было урезано море бюджетов которые были в прошлом году:

1.Ём лимудим арох/продленка был отменен(вместо учебы до 15:30 ,учатса до 14:00)
2. Мерказ Лемида - помошь в приготовлении уроков 16:00- 18:00 два раза в неделю при символическом участии родителей 50 шекелей за полгода

И все это ирия отменила при громогласных заявлениях что получены миллионы на програму "типуль некудати" ,так куда же эти миллионы идут?
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:22 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мы должны воспрепятствовать этому безобразию. Это для вот этого у нас оторвали лучшую нашу территорию в центре? Это вместо того, чтобы разбить здесь парк. построить что-то дельное...
.

С наступлением холодов они переместятся в подъезды домов... будет весело... В соседней 9-и этажке это уже почувствовали в прошлом году. В подъездах устраивают клубы, песни под гитары, занимаются спортом... и естественно, что это совсем не те дети , которые живут в этих домах...

Такое впечатление, что школу эту строят для того чтобы трудоустроить учителей. Дети в последнюю очередь их волнуют .
Илья

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:30 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Единственная надежда что этот план застрянет как и большинство таковых затеянных ирей: разворуют средства, придет бурая свинья и съест бумагу и т п.
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:31 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Илья писал(а):
Единственная надежда что этот план застрянет как и большинство таковых затеянных ирей: разворуют средства, придет бурая свинья и съест бумагу и т п.

НЕТ. Вот как раз такое дерьмо никогда не застрянет...
Я уже успела связаться с Прапорщиком. Он говорит, что вот такую гадость хотели подсунуть Рамле. Но там нормальная ирия. и они не позволили.
А у нас можно все.
Dan

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:33 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

זאב זה חדש!! אורט ומגמות יוקרתיות vi_sl

לא ירדנו אתמול מהמטוס

זה לא סוד איזה חומר אנושי לומד באורט לוד

בתיכון מקסים לוי סגרו עד כמה שידוע לי את כיתות המופת ,סממן אחרון למצויינות שהיה במקום

יש לי תחושה שבכוח מנסים להוריד את גני-אביב לרמה של שכונת הרכבת,במקום לפתח את שכונת הרכבת.

רוצים דו קיום? תבנו שם גני ילדים ובתי ספר חדשים על מגרשים של בנייה בלתי חוקית שתהרס

תפתחו את השכונה שלהם ,אבל אל תכניסו אותם לכאן,תפגשו עם השייחים שלהם תסבירו שאם ימשיכו לשלוח את הנוער לגנוב פלאפונים,אופניים ולהרוס כל הבא ליד יהיו סנקציות כבדות נגדם

אי אפשר לקנות את התושבים בפרחים בשקל וכיכר חדשה בכניסה,
איפה מצלמות אבטחה ומחסומים שהובטחו לנו כבר לפני שנה?

סיירת אביב זה בזבוז עצום של כספי הציבור(אחד הסיירים גר בגני-אביב לידי ורוב הזמן הוא מסייר אצלו בבית),והפורעים צוחקים על הסיירת הזאת
פתרון זה לא
תנועות או מועדוני נוער עדיין אין-אני מזכיר חלפה שנה מאז ההבטחות הגדולות

בקצב הזה תיגמר הקדנציה של הוועדה ויגידו "אוופס לא הספקנו" ואנחנו נישאר כאן להתמודד עם המצב
Илья

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:35 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А на какой стадии это дело вообще находится?
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Это конец. Мы превращаемся в рамат эшколь. Кто первый унес ноги, тот спасся. остальные не живут.
Это действительно пострашнее самолетов.
Илья

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:42 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Разъясните пожалуйста, о чем идет речь. Что именно собираются возводить и где именно.
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 11:51 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Илья писал(а):
Разъясните пожалуйста, о чем идет речь. Что именно собираются возводить и где именно.

Поехали на другую ветку. - мацав каше
я там напишу
Илья

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2009 12:06 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

לאביבה:

מחד, כיום ההבדלים בין מחירי הנד"ן בגני אביב לשכונות דומות בישובים נורמליים עומד על
.פי-3-4, כך שנמוך מזה אי-אפשר לרדת.

מאידך המחירים בכל זאת גבוהים וזה בינתיים מונע את הפיכת השכונה ללרמת אשקול ב כפי שאת מתארת. אז יהיו המטוסים 24 שעות מסביב לשעון, יהיהו בתי הספר לדו-קיום ועוד כהנה וכהנה ועדיין השכונה תתקיים.

הקריסה הסופית תבונא כאשר שוק הנדל"ן הכלל ארצי יתחיל לרדת, ואז באמת זה יקרה
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2009 12:09 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вот. Всю территорию сожрала эта школа.

И РАДИ ЧЕГО???
Илья , Вы правы.
Прапорщик

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2009 3:57 pm    Заголовок сообщения: ПРОСНИСЬ, ТОВАРИЩ! Ответить с цитатой

Стыдно, господа - товариши!
Нас втягивают в очередную мутную авантюру, а мы ведем себя как лохи.
Не дотягиваем даже до уровня самого простого потребителя, не говорю уже о гражданском достоинстве.
Не фиг удивляться, возмущаться и продолжать платить аферюгам.
Нас проверяют "на вшивость", однозначно.
Похожее, имело место в Рамле два года незад.
В районе Кирьят - Менахем, где большинство жителей - выходцы из бывшего СССР, попытались открыть арабскую школу.
Жители района быстро просекли в чем дело, устроили скандал и прикрыли это паскудство на корню.
Но , у них был рычаг воздействия на мэра - городской совет.
Они обратились к одному из депутатов совета, Борису Берману, и добились своего - прихлопнули наглую попытку арабов открыть школу в сугубо еврейском районе.
В нащем случае, дело усугубляется тем, что городом правит неизвестно кто.
Формально - назначенный вместо мэра генерал, а фактически все интересанты в городе и вокруг него.
Включая криминальные кланы.
Можно, конечно, и убежать. Бесполезно.
Не лучше ли , быть приличными людьми и научиться уважать самих себя, для начала.
Если и сейчас промолчим, следующим этапом будет строительство радиоактивной помойки в центре Ганей -Авива.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Ср Окт 07, 2009 11:15 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

--------------------------------------------------------------------------------

jo mor

הערבים שמסתובבים כל ערב בשכונה ומציקים לבנות הם מחבלים
הערבים שנכנסים לשכונה בלילה ונוסעים בניגוד לחוקי התנועה
ומסכנים את הולכי הרגל תוך כדי שהם עושים חרקות הם מחבלים

הערבים שמסתובבים בשכונה עם אופניים וגונבים כל דבר שאפשר
.הם מחבלים קטנים, שלא חוששים מאוכלוסיית העולים החדשים

אותם ערבים שמחזיקים ומעכבים את המעליות בבנין שמעל הקניון
לא היו מעיזים להתקרב לשכונות של תושבי הארץ הוותיקים
כי שם היו שוברים להם את הרגלים, והגיע הזמן שתושבי השכונה
.יעשו מעשה במקום לבכות

הגיע הזמן לספר לשר המשטרה שהשוטר השכונתי פשוט לא שווה כלום
והוא מוזמן להגיש נגדי תביעת דיבה,לא רואים אותו ולא שומעים עליו
.או שהוא לא קיים או שהוא ממש בדיחה

צריך וחייבים לסגור את השכונה לטרוריסטים ערבים
.רק לתושבי השכונה מותר להסתובב בשכונה

ואל תאמינו למי שמשקר לכם ואומר שאסור לעשות את זה
.במדינה דמוקרטית, כי זה שקר מצוץ מהאצבע
valery

СообщениеДобавлено: Чт Окт 08, 2009 12:02 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тов.Прапорщик,а что делать и как.Призывами делу не помочь.Поддержу любую инициативу,хотя к тихону не имею и не буду иметь отношение ещё лет 10. su_se_l
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Чт Окт 08, 2009 7:24 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ув. форумчане. Я вас очень прошу именно на этой ветке МИНГЕЛЕТ писать в основном на иврите. Я сама тоже не буду строчить здесь
Валерий, пож. Перенесите свой вопрос в Мацав каше ба Лод

רק עברית

Ну иногда , реплики... Но обсуждения пож. на других ветках...
Dan

СообщениеДобавлено: Пн Окт 12, 2009 9:35 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

1.כפי שזה נראה יש התנגדות עזה לתוכנית שלב ב של גני אביב בקרב חוגי ארגונים ירוקים
http://miu.org.il/blog/?p=778&cpage=1#comment-331
2.נושא מצלמות אבטחה ומחסומים בכניסה לשכונה,שהובטח לנו שתמומן מגביית כספי "ביטחון" על ידי העירייה
3.נושא פינוי הפסולת ,בערים מסודרות זה קורה כל יום,מקסימום פעם ביומיים כאשר לכל בניין יש פח משלו,ברחוב מיכה רייסר יש פח אחד ל 4 בניינים ומפנים פסולת פעם ב 3-4 ימים במקרה הטוב והזיהום חוגג(משום מה גם ביום כיפור הזה,כמו בשנים עברו לא פינו את הפסולת לפני כניסת הצום והריח ששרר בפחים שעלו על גדותיהם היה מזעזע,כמו כן העירייה פרסמה שנה שעברה שהולכים לשדרג את הפחים שיש כיום ליותר מודרניים :
http://www.lod.muni.il/show_item.asp?itemId=2363&levelId=44600&template=20
[url]files.mail.ru/ASMJ9C[/url] במקום פח נוסף ל 4 בניינים מקום חנייה

יש לנו ממי ללמוד
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3787891,00.html
[/img]
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Пн Окт 12, 2009 5:54 pm    Заголовок сообщения: ledan Ответить с цитатой

תכנית הבניה של גני-אביב,שלב ב' כוללת 343 יחידות של קוטג'ים בשטח שבין הרכבצת למבני המגורים הקיימים. שלב ג' מתייחס לשטחים של ניר צבי וצפריה, כ-2100 דונם שמשרד השיכון עדיין בוחן אותם. כדי לקבל את השטחים הללו צריך אישור של משרד הפנים במסגרת ועדה שתגדיר מחדש את גבולות העיר ותאשר הגדלתם.לאחר מכן שינוי ייעוד משטח חקלאי למגורים. התהליך הזה יכול לקחת לפחות 7-8 שנים,אם לא יותר. אני אישית מתנגד לרעיון זה ,לבנייה נוספת של שטחי מגורים וסבור שיש לספח שטחים אלה כשטחים ירוקים שחסרים כל כך בעיר שלנו.זאת תהיה הפעילות שלי בעתיד כשהנושא יידון.
לגבי שלב ב'-התכנית עברה את כל האישורים ולקראת החורף המינהל יוציא מכרז לקבלנים לבניית שלב ב'.חשוב לציין שהגשתי התנגדויות בנוגע לשלב ב' שהתקבלו והן צורפו כהתניות לשלב זה.
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Пн Окт 12, 2009 6:02 pm    Заголовок сообщения: bitaבhon Ответить с цитатой

בעקבות מכתב ששלחתי לשר לביטחון פנים (פורסם בפורום) ופניות של תושבים נוספים,זימן השר אותי ומספר תושבי העיר נוספים,כמו גם את יו"ר הועדה הממונה ובכירים נוספים ללשכתו. אתמול ,יום א' ,עלינו לירושלים לפגישה עם השר בה שטחנו את טענותנו הקשות ביחס לתחושת חוסר המוגנות והביטחון האישי בעיר.נאמרו דברים נוקבים ביותר,כולל הבעת אכזבתנו מהבטחות שניתנו לנו ע"י השר וקודמיו לתפקיד.
היו דברים שהפתיעו את השר,כמו הפער בין דיווחי המשטרה לבין דיווחי התושבים.הוסבר לשר כי אנו התייאשנו מלפנות למשטרה ויש ביננו שהחלו לפעול עצמאית. השר קיבל את דברינו במלואם,בדאגה רבה ונתן מספר הוראות מיידיות לביצוע כמו: העברת פלוגת מג"ב לעיר במיידי, הגדלת תקני שוטרים בעיר, פתיחת נקודת המשטרה בגני-אביב 24 שעות ביממה(לאחר שנמסר לו כי אינה פעילה). בנוסף נתן בראש סדרי העדיפויות את השיטור העירוני לעיר לוד כפיילוט אך זאת לאחר אישור בממשלה. הוא התחייב לבקר בעיר בעוד כשבועיים לשם בדיקת ביצוע המהלכים.אנו נבחן בקפידה את ביצוע הנחיותיו ולא נשקוט עד לשביעות רצוננו .
Spartak

СообщениеДобавлено: Пн Окт 12, 2009 8:13 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

אני מקווה שהפעם זה יצליח...
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Вт Окт 13, 2009 8:08 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

jo mor

קרוב מאוד לגני אביב בונים שכונה לדתיים רמת אלישיב
דירה בפרויקט עולה 800 אלף ש"ח ויש קונים
.רק בגלל שהשכונה סגורה ורק לתושבי השכונה מותר להכנס

אין לי שום בעיה עם אשה ערביה שעובדת בסופרמרקט
.אין לי בעיה עם שכנים ערבים שבאים לעשות קניות בשכונה

הרבה קניות שלי אני עושה אצל חנות של חסונה
.שם יש אנשים מלומדים מנומסים ונחמדים

יש לי בעיה גדולה עם חבורות של נוער ערבי שהולכים בשכונה
בשעות הערב, ותמיד 5 ויותר ביחד ומציקים לכל בחורה או ילדה
שמסתובבת בשכונה שלה בפחד,זה לא שכנים זה מחבלים
.וצריך לסלק אותם משכונת גני אביב

יש לי בעיה גדולה כשאני שואל 2 ילדות קטנות של השכן שלי
למה כל היום הם משחקות בתוך הלובי של הבנין ולא יוצאות החוצה
.והם אומרות לי שהם פוחדות מהערבים שמציקים להם

קבוצת נערים בני 16 ומעלה מבלים כל ערב בחניה מאחורי הבית שלי
וכששאלתי אותם למה הם עושים רעש דווקא בחניה של הבנין בו אני גר
.הם ענו לי בביישנות כי זה מקום היחיד בשכונה שערבים עוד לא הגיעו אליו

אני חושב שהגיע הזמן להגיד לשר המשטרה
שאם המשטרה לא תשנה את מצב הביטחון בשכונה
.לא יהיה לנו ברירה אלא לפנות לקבוצות של רב כהנא

ארבע פעמים פניתי למשטרה בשנה האחרונה
אפילו פעם אחד הם לא הגיעו לשכונה לטפל
.בעבריינות של בני נוער ערבים
Dan

СообщениеДобавлено: Ср Окт 14, 2009 9:51 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

זאב שלום ,
. האם יש הגדרה למקסימום בניינים שצריך לשרת פח אחד ?
היום המצב בהצתלבות רחובות מיכה רייסר 10 ורחוב שושן
מזעזע ל 4 בניינים(כניסות)יש פח אחד מסכן עם כתובת מגוחכת עליו "לא להשליך פסולת מחוץ למיכל" ואת מקומו של הפח השני שהיה מוצב פעם במקום תפסו רכבים שניים של דיירי המקום,היות והפחים לא מרוקנים כל יום ובמיוחד לקראת יומיים של סופ"ש או חגים גם לא מרוקנים צמוד לכניסת החג/שבת הזבל עולה על גדותיו והזבובים ומפגעים תברואתיים אחרים "חוגגים" .שלא נדבר על הריח
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Ср Окт 14, 2009 8:00 pm    Заголовок сообщения: ledan Ответить с цитатой

פחים:
כל שתי כניסות של בנייני ארבע קומות מוגדרות כבניין אחד. לכל בניין (שתי כניסות- 32 יח' דיור ) הוצבה בעבר מכולת אשפה אחת. ישנם מקומות של שני בניינים סמוכים (ארבע כניסות) שאז מוצבות שתי מכולות. בפועל יש חוסר של מכולות אשפה. בבנייני תשע קומות לכל בניין צריכה להיות מכולה אחת. קבלן פינוי אשפה עובד לפי משקל (טונות) .אין שום ספק שישנה בעיה רצינית שיש לפתור. בימים אלו מתארגנת המערכת מחדש להטמנת מכולות בשיטה חדשה שפורסמה לפני כשבוע בעיתונות.הדבר אמור להביא לשינוי משמעותי ביכולת הפינוי ושמירה על סביבה נקיה.אני מקווה לקבל דיווחים על שיפור.
Dan

СообщениеДобавлено: Чт Окт 15, 2009 12:23 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

זה פורסם על ידי דובר של העירייה באתר הרשמי של העירייה :
25.06.2009:בתאריך
לפני 4 חודשים
מיכלי אשפה מוטמנים יחליפו את "הצפרדעים" המכוערים בלוד 240

פרויקט חדש שהיקף כ-10 מליון ₪ יחל בלוד, במסגרתו ישודרג מערך פינוי האשפה בלוד אשר יותאם לעיר מודרנית ומתקדמת. יותר מקום, פחות ריחות וסביבת אשפה מעוצבת

הלוואי ובסופו של דבר זה ייצא לפועל,אולי זה ימנע ממלקטי זבל להוציא את הכל החוצה ולפזר מסביב לפח ביחד עם צבאות חתולי רחוב.

כמו כן רציתי לשאול אם ידוע לך איפה אפשר לקבל פרטים על תוכנית מח213
ואם לא יוגשו התנגדויות עד 13 לדצמבר האם זה אומר שאז תחל הבנייה?
כזכור לי הפרוייקט עלה לכותרות בעבר ב 2002 וב2005 עוד בימיו של בני רגב
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Чт Окт 15, 2009 12:58 pm    Заголовок сообщения: ledan Ответить с цитатой

בנוסף להטמנת המיכלים,מתקני איסוף בקבוקים ועיתונים יוכנסו לנישות של מתקני האשפה.

לגבי התכנית שציינת-התהליך הוא כזה: כיום מוגדר השטח כחקלאי .המינהל הוציא פרסום לשם שינוי ייעודו לבנייה. לאחר שיאושר השינוי, בתקופת השינוי ישנה אפשרות לבעלי עניין להגיש התנגדות מנומקת לועדה המחוזית. אפשר גם,במידה ויש התנגדות עקרונית לשינוי ייעוד השטח,להגיש בקשה להתנגדות בועדה המחוזית היושבת ברמלה. זמן הגשת ההתנגדות עד לתאריך ה-13.12.09
שלב הבא לאחר דיון בועדה, התכנית עוברת להפקדה, כלומר המינהל מפרסם מכרז ליזמים ולקבלנים.במקרה הנ"ל מדובר במכללה אקדמאית-מורשת יעקב. בעבר התכנית היתה אמורה להיות בשטח הנמצא בסמוך לצומת אחיסמך. אני בין אלה שהגישו בקשה במועצה בזמנו,לשנות ולהעביר את המיקום לאזור הסמוך לפסי הרכבת -מעבר לפסים, שהעיר לוד קיבלה,כאלף דונם לתעשייה קלה ולמוסדות חינוך, ממול לשטח הקאונטרי המיועד של גני-אביב.
ההחלפה אושרה ואני מתכוון לבקש שהתחנה המרכזית החדשה,לכשתוקם בעיר תיבנה בסמוך למכללה ובקרבת תחנת הרכבת,כך שתהיה ניידות קלה שתעודד סטודנטים להגיע לעיר,הן ללמוד והן להשתכן.
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Вт Окт 27, 2009 10:58 pm    Заголовок сообщения: iton Ответить с цитатой

בשעה טובה מוציאה המנהלת את המידעון הראשון שלה. המידעון יפורסם בכל השכונה בזמן הקרוב. אשמח באם מישהו מקוראי הפורום יאות לתרגם את הכתוב לשפה הרוסית, על מנת שנוכל לפרסמו בעברית וברוסית .
והריהו להלן:

מידעון מנהלת גני-אביב:
גיליון מספר 1

אנו שמחים להוציא את "מידעון המנהלת " של גני-אביב. את המידעון נוציא מידי רבעון-כל שלושה חודשים, ובו נציג מחדשות המנהלת ופעולותיה למען השכונה.

מהי המנהלת ?: גוף שמונה ע"י יו"ר הועדה הממונה. המנהלת פועלת כשנה .בעתיד הקרוב יערכו בחירות לחברי מנהלת ויו"ר המנהלת.הפעילות הינה בהתנדבות. חברי המנהלת מקיימים ישיבות מידי שבועיים במתנ"ס גני-אביב, כמו כן נפגשים חבריה עם גורמי הרשות ונותני שירותים בשכונה.

מטרת המנהלת:
לספק מידע, על מה צריך בשכונה ומה באמת רוצים התושבים.
המנהלת מרכזת את פעילות תרבות, נוער, ספורט, חברה, פנאי וקהילה בשכונה ויוצרת סביבה כוח משיכה לתושבים ומעודדת את הפעילות בהם.
מטרת המנהלת לייצג בצורה טובה את האינטרסים של התושבים בעיקר בהיבטים הפיזיים. אפשר להניח במידה רבה של וודאות, כי יש ביכולתה לחזק גם את מערך השירותים העירוניים בתחומי החברה והתרבות.

להלן פירוט תחומי אחריותה וטיפולה של המנהלת:

1.מעורבות בתחום הביטחון, בתחום הבינוי והפיתוח האזורי ובכל נושא רלוונטי העולה
בעירייה והקשור בשכונה.
2. השפעה על השירותים העירוניים הניתנים בתחום השכונה
3. מעורבות לשיפור תשתית החינוך ורמת החינוך.
4. מעורבות לשיפור פני הסביבה בכלל והשטחים הפתוחים הציבוריים בפרט.
5. קיום מסגרות למעורבות התושבים בהתנדבות פעילה וקיום מערכת תומכת ליוזמות
קהילתיות של התושבים.
6. המנהלת תהיה הגוף המייצג את תושבי השכונה מול גורמים חיצוניים כולל נותני
השירותים לרווחת התושבים.
7. גיבוש עמדות והמלצות בהיבטים היישוביים-קהילתיים של איכות הסביבה, חזות פני
היישוב, חינוך פורמאלי, תחבורה, וביטחון ושמירת האופי הכפרי-קהילתי של גני-אביב
והצגתן בפני הגורמים המוסמכים בעירייה ובוועדה המקומית לתכנון ובניה. העירייה
תפעל בשיתוף פעולה עם המנהלת בכל הנוגע לתוכניות בנייה בשכונה ומתוקף
סמכויותיה המוניציפאליות, היא לא תיזום ולא תתמוך בתכניות בניה בשכונה או
בשינויים בתכניות קיימות, מבלי להתייעץ עם המנהלת. למען הסר ספק, אין באמור
כדי לגרוע מסמכויותיה של הוועדה המקומית לתכנון ובניה בלוד.
8. ביטחון שוטף וסגירת היישוב בלילות.

פעולות המנהלת עד כה:
- קאונטרי קלאב- המנהלת הובילה את הוצאת המכרז שיצא על ידי מנהל מקרקעי ישראל. כיום יש זכיין בשם ניר ברוש,עבודות הנדסה ובנין בע"מ. תאריך התחלת עבודה משוער, מרץ 2010
- שלב ב' של גני-אביב – המנהלת פעלה לשינוי מבניה רוויה לצמודי קרקע,קוטג'ים .בתכנית המקורית היו אמורות להבנות 2800 יחידות דיור. צמצמנו ל - 343 יחידות בלבד,כולל שינויים סביבתיים ציבוריים .
- בי"ס "מקסים לוי" ובי"ס "בית-מנחם" – המנהלת מלווה וקידמה את בניית והרחבת שני המוסדות ועוקבת מקרוב אחר הנעשה בשטח.
- סגירת הבור- הליכים שהחלו עוד בטרם הוקמה המנהלת ע"י הרשות בשיתוף עם מספר מתושבי השכונה(חלקם כיום במנהלת) והעמותה למנהל תקין שהובילו להחלטה שיפוטית לסגירת הבור.כיום המנהלת הוציאה שינוי ייעוד של השטח להרחבת הפארק.המנהלת ממשיכה לטפל במפגע עד לסגירתו הסופית.
- טאבו –המנהלת ממשיכה בטיפול בהליך הרישום של השכונה בטאבו. נכון להיום עבר הרישום את כל האישורים ומחכה לאישור סופי של המפקחת על רישום הבית המשותף.
- ביטחון – במסגרת אגרת הביטחון, בלחץ המנהלת יוקם מחסום בכניסה לשכונה.כמו כן תהיינה סגירות נוספות במקומות בעיתיים. המנהלת מנהלת מגעים באופן תדיר עם גורמים ברשות ואף במשרדי הממשלה,לשם הצגת הבעיות הקשורות לביטחון האישי בשכונה ומימוש ההתחייבויות שניתנו לה, כמו הקצאת כוח שיטור מוגבר, חיזוק נקודת המשטרה בשכונה ועוד.
- נותני שירותים- המנהלת הגיעה להסכמים עם חברות פז-גז וסופר גז, שהובילו להורדת מחירים משמעותית,הן בדמי השימוש והן בצריכה אישית ובנוסף לכך,התחייבו החברות למתן סיוע כספי לטובת מחשוב ומיזוג במוסדות החינוך בשכונה.
- מתקני כושר- כיום אנו במו"מ עם קופות החולים בנוגע לסיוע במימון מתקני כושר בריאותיים ברחבי השכונה.הקופות מביעות רצון לשיתוף פעולה.
- איכות הסביבה – המשרד לאיכות הסביבה נמצא בקשר עם המנהלת בנוגע להקמת גינות קהילתיות בשכונה ונטיעת עצים ברחבי השכונה והקצאת משאבים.
- ניקיון – הצלחנו להביא את הרשות להתנהלות בתחום עפ"י תכנית עבודה מוגדרת ומסודרת ,דבר שמתחיל לבוא לידי ביטוי.יחד עם זאת ברור שדפוסי העבודה הקלוקלים שהשתרשו מזה שנים במנגנון העירוני ,אינם משתנים בן רגע ואנו מלווים את תהליך השינוי ומוודאים שלא ייעצר. שינוי נוסף הוא בשיטת הטמנת מכלי האשפה.מתקני האיסוף בקבוקים ונייר יועברו לנישות האשפה הקיימות, ממקום הצבתם כיום על המדרכות.
- רעש מטוסים- המנהלת בשיתוף עם העמותה למנהל תקין תיפגש בימים הקרובים עם משרדי עו"ד שהסכימו לטפל בבעיה כאובה זו .כרגע הנושא בבדיקה,ובעת הצורך תיעשה פנייה לציבור להירתם למאבק.
- רכבת- המנהלת הגישה בקשה להגביר את זמני עצירת הרכבת בתחנת גני-אביב,נוכח השימוש התכוף של ציבור התושבים.
- חוקי עזר עירוניים- המנהלת הגישה בקשה להפעלה מיידית של חוקי עזר עירוניים הכוללים, חניית כלי רכב כבדים מחוץ לרחובות השכונה,במקום מוגדר, הצבת תמרורים במקומות נחוצים .כמו כן אנו פועלים להוספת פסי האטה בכביש המוביל לרכבת. בנוסף ייקבעו נקודות פינוי גזם מוגדרות ויפורסמו זמני הפינוי.
- חברת הניהול- נערכו מספר פגישות בין המנהלת לנציגי החברה והושגו הבנות ראשוניות .נערכת חשיבה לשינוי מתווה ההסכם הקיים,כך שיתאים לתקופתנו. לכשייערך הליך של בחירות למנהלת, ותיבחר נציגות ע"י הציבור, יקבל המו"מ תוקף ציבורי,כמו גם ההחלטות של המנהלת בנדון.במקביל בוחנת המנהלת החלטות שיפוטיות שניתנו ע"י המפקחת על הבית המשותף ובית משפט השלום בראשון לציון בנוגע להסכם מתן השירותים עם החברה, ואם יהיה צורך תישקלנה אלטרנטיבות.
- פעילות נוער –המנהלת דאגה למתן אישור לתנועת הנוער העובד והלומד לפעול במבנה גן הרדוף לשעבר. גם קידום נוער ונוער בסיכון קיבלו אישור לפעול במבנה מתנ"ס גני-אביב.ישנם פרויקטים נוספים בדרך בתחום זה.
- גינון ופיתוח – ניתן לראות בימים האחרונים את עבודות הפיתוח בכניסה לשכונה לאורך כל רחוב מיכה רייסר כולל הכיכר.כמו כן פרויקט גינה קהילתית ברחוב אהרון לובלין שמהווה מוקד משיכה גדול.
- פעולות עתידיות – המשך מעורבות בפיתוח מוסדות החינוך,הן מהבחינה הפיסית והן מבחינת ליווי בפרויקטים חינוכיים. המשך ליווי פיתוח השכונה,כולל תכניות לשלב ג' של השכונה. מעורבות המנהלת בהקמת המכללה המיועדת בשטחים שנוספו לשכונה,מעבר לפסי הרכבת.ניתן לראות שילוט בנדון ע"י ממ"י . המשך טיפול ומעקב בנושאים בוערים בשכונה כמו ונדליזם,ביטחון אישי, חיזוק מוסדות החינוך הקיימים, עידוד מעורבות קהילתית לשם חיזוק ההון האנושי בשכונה.

חברי המנהלת הנוכחיים: זאב אוריאל, מיקי סיגלר, יואל פבריקר, סיגל וייצמן, שלמה המאירי, רפאל צירלין ואבי אדונירם (נציג בעלי העסקים).

המנהלת פועלת במתנ"ס השכונה .ניתן לקבל מידע שוטף בנוגע לפעילויות המנהלת ולפנות בבקשות,שאלות ,הצעות והשגות באמצעות אתר "אביב7" ולהכנס לפורום aviv7.com .(להיכנס דרך הכיתוב באנגלית-minhelet)
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Вт Окт 27, 2009 11:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Конверты основных Hmidaon свою первую. Hmidaon опубликованы в любом районе в ближайшем будущем. Я был бы рад, если кто-то позвал форума правильный перевод текста на русском языке, чтобы мы смогли опубликовать его на иврите и русском.
Он ниже:

מידעון директора садов - Авив:
Выпуск № 1

Мы рады принять "основной מידעון 's Gardens - Авива. Hmidaon'll получить четверть - каждые три месяца, представитель Новости директор действия по соседству.

Что является главным?: Корпус из восьми Председателем Комитета в заряда. Основные работы в год. В ближайшем будущем будет проводить выборы директор и председатель основных членов. Активности является добровольным. Основными членами проводить встречи каждые две недели садов общинный центр - Авива, члены которого также встретится с представителями ПА и услуг в районе.

Основные цели:
Предоставлять информацию о том, что должно быть в районе и что жители действительно хотят.
Основным координирующим деятельность культуры, молодежи, спорта, общества, досуг и сообщества в этой местности и создает обстановку, призывает жителей на призыв деятельности в них.
Основная цель лучше представлять интересы жителей особенно физические аспекты. Мы можем взять на себя большую уверенность, что его способность укреплять массива муниципальных услуг в обществе и культуре.

Являются следующие районы основная ответственность за обработку:

1. Участие в области безопасности, регионального развития в области строительства и актуальным, чем
Город зале связанные окрестности.
2. Воздействие на муниципальные услуги, предоставляемые в окрестности
3. Участие в совершенствовании инфраструктуры образования и уровня образования.
4. Участие в улучшении окружающей среды в целом и общественные открытые пространства в частности.
5. Существование кадры добровольного активного участия жителей и проведение система поддерживает инициативы
Сообщество жителей.
6. Основным будет орган, представляющий местные жители в отношении внешних факторов, в том числе поставщики
Услуг в интересах жителей.
7. Выработка позиций и рекомендаций Heisoviim аспекты - экологические сообщества, охватывающей
Сообщество, формальное образование, транспорт, безопасность и сохранение сельской характер - сообщество сады - Авив
Они представлены к власти в городе местного планирования и строительства. Мэрия
Будет работать в сотрудничестве с основными о планах строительства в соответствии с окрестности
Муниципальные власти, она не инициировать или поддерживать программы или строительстве микрорайонов
Изменений в существующие программы, не посоветовавшись с основным. Во избежание сомнений, не должно
Отходить от полномочий местного комитета по планированию и строительству в Лоде.
8. Текущая урегулирования безопасности и закрытия суток.

Основными направлениями деятельности на сегодняшний день:
- Country Club - основной привел публикацию тендер освобождены от Управления земельных ресурсов Израиля. Франчайзи назвал Нир Брош, строительство Работы Limited. Предполагаемая дата начала работы, Март 2010
- Фаза II сада - Весна - основные действия для изменения насыщенности своих членов, связанных с землей, коттеджей. Первоначальному плану должны были быть построены в 2800 единиц жилья. Мы сократили до - всего 343 единиц, в том числе общественных и экологических изменений.
- Школа Максим Леви, "Школьный Дом - Менахем" - в сопровождении главного и поощрять строительство и расширение этих двух учреждений внимательно следит за событиями в этой области.
- Закрытие отверстия - процедуры, которые до начала основной была учреждена администрация в сотрудничестве с числом жителей окрестности (некоторые из них сегодня администрация) Ассоциация Управления рабочей ведущие судебные решения, чтобы закрыть дыру. Основной целью изменения из района к расширению парка. Основного продолжает обрабатывать опасности для окончательного закрытия .
- Табу - основная обработка продолжается процедура регистрации земель окрестности. На сегодняшний день Секретариат имел все разрешения и ждет окончательного утверждения руководителем Объединенной листинга.
- Безопасность - безопасность в письме, основным барьером давление будет возведен на въезде в район. Закрытие будет более проблематично в местах. Главный режиссер часто контактов с должностными лицами ПА и правительственные учреждения, для отображения личных вопросов безопасности в районе и выполнения обязательств, принятых к ней, как увеличение ассигнований полицейские силы, укрепить окрестности точки и полицейские.
- Поставщики услуг - основных соглашений, достигнутых с компаниями-Пас - Винн цен на газ газ привели к значительно меньше крови и использование личного потребления, кроме того, компания обязалась оказать финансовую помощь для образовательных окрестности кондиционирования вычислительного учреждений.
- Фитнес зал - мы теперь в переговорах с поликлиниками относительно оказания помощи в финансировании медицинских учреждений фитнес вокруг окрестности. Выезда выразили свое желание сотрудничать.
- Окружающая среда - Министерство охраны окружающей среды находится в контакте с главными о создании садов соседская община и посадки деревьев по всей окрестности и распределение ресурсов.
- Чистота - мы приносим в проведении органом в соответствии с установленным планом работы и порядок, все начинает проявляться. Hkloklim Однако четкой структуры работы укоренился лет муниципальная администрация, не меняют в одно мгновение, и мы сопровождаем процесс изменений и убедитесь, что не будут арестованы. Изменение Другой способ посадки мусорных контейнеров. объекты будут собирать бутылки и бумагу мусор существующие ниши, от размещения их на тротуары сегодня.
- Авиационный шум - основная ассоциация совместно с надлежащим менеджера в ближайшие дни встретиться с юридическими фирмами, которые согласились относиться к этой болезненной проблеме. В настоящее время предметом инспекции, в случае необходимости мобилизовать общественность призыв будет борьба.
- Поезд - основной подала на временное увеличение остановить поезд станция сады - весна, учитывая частое использование сообщество жителей.
- Городские регламент - директор школы подал к немедленному использованию общих городских законов, тяжелые стоянки транспортных средств вне окрестности улицы, где определено, размещение признаков где это необходимо. Мы также добавляем баров на дороге, ведущей к поезду замедлились. В дополнение к эвакуации пункты будут определены и опубликованы подрезали установить временную эвакуацию.
- Управляющая компания - были несколько встреч между представителями компании была достигнута основная первоначальных договоренностей. Был мышление, чтобы изменить существующие соглашения формат пригодный нашего времени. Llachshiiarc процесса директор выборов, избранный по представлению общественности, будут действительны публичные переговоры, а также решение основных по данному вопросу. В то же время на изучение основных судебных решений, вынесенных смотритель здания квартиру и суд Ришон ле-Цион магистрата на договор о предоставлении услуг с компании, а в случае необходимости будут рассмотрены альтернативы.
- Молодежная деятельность - основная забота о молодежном движении разрешения на эксплуатацию HaOved Haunted здании бывшей квартиры. Кроме того, содействие молодежи и молодежи из группы риска получили одобрение к созданию общинных центров и сады - весна. Существуют и другие проекты в этой области.
- Ландшафтный & развития - можно увидеть в последние дни разработок при входе в окрестности всей Михей Street Racer включает площади. Сообществом саду проект Аарона Люблинской улице привлекает большое.
- Будущая деятельность - постоянное участие в разработке образовательных учреждений, как физически, так и в плане сопутствующих образовательных проектов. Продолжить развитие эскорт окрестности, включая планы по фазе "этой местности. Колледж участие в создании отведенных местах добавили в районе, по всей композиции. Вы можете увидеть признаки об этом, IMI. Продолжение лечение и последующее сжигание таких вопросов, как вандализм в окрестности, личная безопасность, укрепление существующих образовательных учреждений, поощрение участия общин в целях укрепления человеческого капитала в округе.

Основными присутствующих членов: Зеев Уриэль, Микки Siglr, Джоэл Fbrikr, Siegel Вейцман, Шломо Meiri, Рафаэль Tzirlin отец Adonirm (представителя владельцев бизнеса).

Основным является центром соседская община. Вы можете получить информацию об основных мероприятиях и апелляционной запросы, вопросы, предложения оговорок через веб-сайт "Весна 7" Доступ форума Aviv7.com. (Введите через надписью на английском языке-Minhelet)

Очень-очень грубый, но моментальный перевод Гугла. Понять о чем идет речь можно. Попрошу не критиковать
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Ср Окт 28, 2009 2:32 pm    Заголовок сообщения: toda Ответить с цитатой

תודה רבה על ההיענות המהירה והתרגום.בקרוב יופץ המידעון בשכונה.
Dan

СообщениеДобавлено: Чт Окт 29, 2009 9:14 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

רואים שעירייה ממש משקיע בנוער:
לוד: 500 בני נוער במצוקה בבית
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3796953,00.html

על פניו נראה שעירייה מקבלת תקציבי ענק בזכות מסכנותה של העיר,אך לא הכל מגיע ליעדים לפי מיטב המסורת הלודאית ,יש תחושה שמבקר המדינה צריך לעבור לגור בלוד ביחד עם מחלקת לחקירות הונאה,אהה שכחתי הם גם כך ממוקמים בלוד :)

וזה שאלה של זמן עד שמשהו דומה יקרה בגני-אביב:
http://www.hnn.co.il/gallery8685.html
Dan

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 17, 2009 12:11 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
השבוע הותקף מדריך מסניף בני עקיבא בעיר לוד בצמוד לסניף בני עקיבא.
המדריך עמד מחחוץ לסניף כשלפתע הגיח נער בגיל 17-18 ודרש ממנו את
הטלפון שלו , הנער חטף את הטלפון מידו, שיחק בו והחליט להחזירו למדריך.
בנוסף דרש ממנו כסף שיש ברשותו של המדריך. בכל זמן האירוע נצפה מכשיר
חד בידו של התוקף , עקב כך המדריך לא נכנס עימו למאבק.
בפועל הנער גנב ממנו 12 ש"ח ונעלם באזור שכונת נוה זית .

האירוע מתווסף ל5 מקרי אלימות ותקיפה באזור שכונת נוה זית בלוד. האירועים
מוכרים למשטרה , ברוב המקרים הוגשה תלונה במשטרה , אך האירועים ממשיכים
להתרחש לצערינו.

כל זאת למרות שהמשטרה והעירייה מדחוות כי מקרי האלימות בעיר ירדו במספר
אחוזים משנה שעברה

קיבלתי למייל

וזה פורסם בידיעות אחרונות:
Цитата:
קשה להאמין: אדם נפל קורבן לאלימות קשה ברמלה, אך לא זכה לסיוע של איש מהנוכחים בגן הציבורי הסמוך.
בסרטון מצלמות האבטחה של עיריית רמלה, נראים צעירים בני מיעוטים שחבטו בצעיר באגרופים. הם הקניטו לפני כן את חברתו "איזה גוף יש לך".
לא פחות מ-12 אנשים היכו את הצעיר. תחילה שפכו עליו וודקה לאחר מכן, התנפלו עליו ועזבו אותו חבול וזב דם. חברתו שעמדה בצד ניסתה לזעוק לעזרה, אך איש מהנוכחים לא מיהר לעזור להם. רק בנס נגמר הסיפור בצורה כזאת, ולא באסון שמדינה שלמה הייתה נזעקת בגללו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3805876,00.html

כנראה שלמגזר הזה יש רף אלימות נמוך במיוחד,רק משום מה לרוב זה מופנה נגד היהודים
Zeev Uriel

СообщениеДобавлено: Чт Дек 17, 2009 5:06 pm    Заголовок сообщения: maim Ответить с цитатой

צריכת מים:
ביום ראשון תתקיים ישיבה בין המנהלת למנכ"ל תאגיד המים ואנשי צוותו לשם בירור ומתן מענה סופי לדרישות מופקעות של חישובי צריכת המים בשכונה.
אעדכן בהמשך.
nyurka

СообщениеДобавлено: Чт Дек 17, 2009 5:25 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

לזהב
יש לי הרבה שאילות לגבי מים משותפת ומיסמכים מוזרים לגבי זה
עם יש אפשרות לדבר אתך ליפני הישיבה?
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Чт Дек 17, 2009 6:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У Зеева 30 декабря суд с Орит Ор. Они требуют от него возмещения убытков на сумасшедшую сумму за подрывную деятельность против Орит Ор . До суда адвокат запретил ему делать публичные заявления.
nyurka

СообщениеДобавлено: Чт Дек 17, 2009 6:10 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А кто тогда будет присутствовать на той самой ешеве по поводу воды, про которую он писал??
Я просто хочу на более менее солидном уровне информацию откуда такая синхронность в общей воде, ничто другое кроме как механика или программа не может подгонять общую воду к одной и той же сумме из раза в раз.
Это даже нет подкрутить так специально, во всяком случае вручную.
Aviva
Site Admin

СообщениеДобавлено: Чт Дек 17, 2009 6:19 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я не могу ответить на этот вопрос. Дату суда установили неделю назад. Суд откладывался почти 2 года. так что .....ничего нельзя было просчитать ...

Позвоните ему. На частные вопросы он ответит в частном порядке
Прапорщик

СообщениеДобавлено: Чт Дек 17, 2009 6:43 pm    Заголовок сообщения: ЧТО ТАКОЕ - "МИГХЕЛЕТ"? Ответить с цитатой

Я, старый солдат, и не шибко разбираюсь в столь мудренных терминах.
Прошу разъяснить мне - что это такое : "минхелет"?
Как это называется по-русски или по английски ?
Какой у этого предприятия статус? Официальный и правовой.
Какое отношение к этой инстанции имеет фирма "Орит Ор"?
Кто такой Мики Зиглер ? Звание и должность.
Какое отношение к фирме "Орит Ор" имеет этот господин?
Буду очень обязан и признателен за разъяснения.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов aviv7.com -> Ганей Авив Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Страница 4 из 6

Перейти: